Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

Wiadomości

« powrótTwierdza Kłodzko zdobyta przez WKK

Twierdza Kłodzko zdobyta przez WKK

08.12.2019 9:48 Nie udało się obronić naszego parkietu w pojedynku z WKK. Wrocławianie wygrywają w Kłodzku 86 : 70.

Bardzo dobrze spotkanie zaczęła nasza drużyna. W dwóch  rozpoczynających mecz kwartach prezentowała się dużo lepiej niż faworyzowany rywal. Dobra skuteczność , obrona i tempo gry pozwoliła na prowadzenie nawet 10 pkt. Goście w  końcówce II kwarty zdołali zmniejszyć straty do 5 pkt. W trzeciej części meczu obraz gry zaczął się zmieniać, od połowy przewagę zaczęli budować przyjezdni. Czwarta kwarta to już przewaga wrocławian. Nasz zespół stracił tempo, miał kłopoty z organizacją gry, gdyż z parkietu za przekroczenie limitu faulów musiał zejść M. Kowalski, a z powodu kontuzji nieobecny był J. Malesa. Goście wykorzystali naszą mniejszą determinację  w grze i ostatecznie wygrali 16 pkt.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 70 : 86  (21:18, 20:18, 14:26, 15:24)

Punktowali: Bartkowiak 20(4x3), Zagórski 15(1x3), Wojciechowski 8(1x3), Kowalski 8(2x3), Kutta 7(1x3), Tomczak 6, Weiss 4, Madziar 2, Rogalewski 0, Nowicki 0.

WKK Wrocław : Niedźwiedzki 22, Prostak 15, Patoka 14, Jędrzejewski 12, Koelner 10, Kroczak 5, Nowakowski 4, Madejski 2, Sitnik 2, Matusiak 0, Pułkotycki 0, Uberna 0.