BANER
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

« powrótSokół wyraźnie lepszy

Sokół wyraźnie lepszy

15.12.2019 11:42 Na wyjazdowe zwycięstwo nasz zespół będzie musiał poczekać do rundy rewanżowej. W konfrontacji w Łańcucie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 93 : 69.

Do Łańcuta nasi koszykarze dotarli późnym wieczorem w piątek aż po 12 godz. podróży. Spowodowane było to korkiem który powstał niedaleko od Łańcuta  w związku z kolizją samochodu osobowego z ciężarówką.

Początek meczu zdecydowanie należał do Sokoła, który  serią rzutów dystansowych (5x3) wyszedł szybko na wysokie prowadzenie. Trzeba jednak przyznać, że stało się to przy słabej postawie naszych zawodników. Bardzo skromny dorobek punktowy udało się podreperować dopiero w ostatnich minutach kwarty, a wypracowana przez łańcucian przewaga i tak wyniosła 15 pkt,. To w praktyce wyznaczyło zwycięzcę meczu. W kolejnych kwartach gra się wyrównała, ale gospodarzę kontrolowali wynik i gdy tylko nasz zespól zmniejszał starty, to oni odpowiadli swoimi pkt.. Chęci do walki Sokół odebrał naszej drużynie na początku ostatniej ćwiartki, w związku z tym więcej minut na parkiecie spędzili młodsi koszykarze, oczekiwanego efektu w postaci zredukowania strat to jednak nie przyniosło. Sokół zwyciężył ostatecznie różnicą 24 pkt.

Przed naszą drużyną ostatni pojedynek w tym roku , w którym w następną sobotę już we własnej hali zmierzy się z ekipą  GKS-u Tychy.

Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 93 : 69 ( 28:13, 20:21, 21:21, 24:14)

Punktowali : Madziar 16(4x3), Malesa 10(1x3), Tomczak 10, Zagórski 10, Nowicki 8(2x3), Kutta 6(1x3), Bartkowiak 5(1x3), Wojciechowski 4, Kowalski 0.

Sokół: Karolak 19(4x3), Klima 16, Kulikowski 16(1x3), Czerwonka 12(2x3) , Zaguła 12(1x3), Konopatzki 10(1x3), Wieloch 7(1x3), Ciechociński 1, Noga 0.