Zasłużone zwycięstwo nad Czarnymi - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótZasłużone zwycięstwo nad Czarnymi

Zasłużone zwycięstwo nad Czarnymi

04.01.2020 21:44 Zmakomicie rozpoczeli rundę rewanżową nasi koszykarze, pokonując we własnej hali faworyzowanych Czarnych Słupsk 89 : 78.

Nasz zespół bardzo dobrze wszedł w mecz, wykorzystując słabszą postawę przyjezdnych w tym fragmencie spotkania, szybko zbudował przewagę, która sięgała już nawet 16 pkt.. W II kw. goście podjęli walkę, ale wystarczyło to tylko do zniwelowania strat. Po dużej przerwie kłodzczanie kontynuował dobrą grę, a przewaga utrzymywała się w okolicach 7~8 pkt. W IV części gry nasz zespół zaimponował rozwagą, kontrolując w praktyce wydarzenia na parkiecie nie pozwolił słupszczanom na odwrócenie losów  pojedynku. Kłodczania dali pokaz ewektywnej gry, prowadząc od pierwszych minut, potrafili narzucili rywalom swój styl i byli w tym konsekwentni do ostatnich sekund rywalizacji.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Czarni Słupsk 89 : 78 (27:16, 19:25, 20:16, 23:21)

Punktowali: Wojciechowski 19, Zagórski 15, Malesa 11(1x3), Kutta 9(1x3), Weiss 9, Madziar 8, Bartkowiak 8, Tomczak 8, Kowalski 2.

Czarni: Dutkiewicz 20(1x3), Małgorzaciak 18(2x3), Pełka 13(2x3), Fraś 11, Jakubiak 6(1x3), Kordalski 5(1x3), Janiak 3, Długosz 2.

Pozostałe wyniki meczów :

16 kolejka
  Biofarm Basket Poznań  83  : 68  GKS Tychy  04.01.2020 17:00
  Górnik Trans.eu Wałbrzych  84  : 79  Timeout Polonia 1912 Leszno  04.01.2020 17:00
  Pogoń Prudnik  96  : 68  Weegree AZS Politechnika Opolska  04.01.2020 17:30
  Rawlplug Sokół Łańcut  88  : 79  KS Księżak Łowicz  04.01.2020 17:30