Na tarczy z Krakowa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 28.03.2024 | Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

« powrót Na tarczy z Krakowa

Na tarczy z Krakowa

22.11.2020 20:48 Nie udało się przywieźć z Krakowa wygranej, ulegamy Wiśle 83 : 96.

Od początku ciężko się grało w Krakowie naszym koszykarzom. Gospodarze dobrze dysponowani na dystansie (15 celnych za 3 w meczu), rozpoczęli kanonadą rzutów za 3 pkt. trafiając trzy razy z rzędu. W drugiej kwarcie gra się wyrównała, traciliśmy do Wisły od 4 do 7 pkt. , nasza dekoncentracji w ostatnich 10 sekundach pozwoliła jej zwiększyć przewagę do 12 pkt.. Po długiej przerwie gospodarze ponownie rozstrzelali się z za łuki , trafiając siedmiokrotnie, a nasze straty wzrosły do 14 oczek. W ostatniej kwarcie wiślacy kontrolowali przebieg spotkania wygrywając różnicą 13 pkt..

Niestety w Krakowie ostatecznie nie był w stanie zagrać, świetnie dysponowany w ostatnich spotkaniach M. Kowalski, jego rolę przejął T. Ochońko, który ustanowił swój rekord sezonu zdobywając 30 pkt.. Na boisku pojawił się jeden z rekonwalescentów D. Dawdo.

TS Chemart Wisła Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko  96:83 (26:16, 20:18, 29:27, 21:22)

Punktowali : Ochońko 30 (5x3), Nowakowski 19, Krakowczyk 9, Nowicki 9(1x3), Dawdo 6, Wojciechowski 6, Szymański 4, Kowalski (dnp), Rogalewski (dnp).

Wisła : Zgłobicki 25 (3x3), Chrabota 13 (1x3), Maj 13 (3x3), Bogdanowicz 12(2x3), Gorgoń 9 (3x3), Czyż 5, Rajewicz 5 (1x3), Włodarczyk 5 (1x3), Wojciechowski 4 (1x3), Żaczek 3, Krakowiak 2, Kozyra 0.

Meczem w Krakowie zakończyliśmy prawie 3 tygodniowy maraton ligowy , teraz mamy tydzień na zaleczenie kontuzji i przygotowanie się do kolejnego spotkania z WKK Wrocław w Kłodzku.