Przegrywamy w Łańcucie - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 18.04.2024 | Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

« powrótPrzegrywamy w Łańcucie

Przegrywamy w Łańcucie

04.01.2021 17:57 Bez niespodzianki w Łańcucie, przegrywamy z Sokołem 102 : 69.

Nie udało się sprawić niespodzianki w I meczu rundy rewanżowej, faworyzowany Sokół wygrał zdecydowanie. Nasz zespół od dłuższego czasu borykający się z kontuzjami, na mecz wyjechał w 8 osobowym składzie, a do tego już w 8 min. I kwarty urazu uniemożliwiającego grą nabawił się K.Krajniewski.

Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy już w pierwszej kwarcie wypracowali 12 pkt. przewagę. Nasz zespół prowadził otwartą grą i pokazał sporo akcji ,które mogły podobać się sympatykom koszykówki. W tym spotkaniu Sokół był ponownie bardzo dobrze dysponowany  na dystansie, trafiając 16 rzutów za 3 pkt.. W naszej drużynie sporo minut na parkiecie spędzili dotychczasowi zmiennicy, w prowadzeniu gry pomagał przedstawiciel naszej młodzieżowej koszykówki Jakub Bernecki.

Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 102:69 (24:12, 26:16, 30:20, 22:21)

Punktowali : Dawdo 16 (2×3, 8 zb.), Nowakowski 15 (7 zb.), Szymański 10 (1×3), Weiss 9(1×3), Rogalewski 7 (1×3), Kowalski 5, Bernecki 4, Krajniewski 3.

Sokół : Jankowski 19 (4 x3), Karolak 19 (5x3), Zaguła 16 (2x3), Fraś 13, Pełka 10 (3x3), Klima 8, Czerwonka 7 (1x3), Kulikowski 6, Noga 3 (1x3), Majka 1.