Przegrywamy z WKK - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 20.04.2024 | Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

« powrótPrzegrywamy z WKK

Przegrywamy z WKK

14.03.2021 8:43 Nie było wielu emocji we Wrocławiu ulegamy wyraźnie WKK Wrocław 100 : 64.

Faworyt przystąpił do meczu mocno zdeterminowany, po poprzednich dwóch porażkach. WKK od początku bardzo mocno natarło i już w I kwarcie wypracowało 17 pkt. przewagę. Druga kwarta była już wyrównana, ale opór stawiany wrocławianom mocno nadwątlił siły naszych podstawowych graczy. Poszerzona rotacja w drugiej części meczu nie wniosła wiele w poprawę wyniku, a gospodarze powiększali przewagę w kolejnych kwartach uzyskując ostatecznie okazałą wygraną. Na usprawiedliwienie można dodać tylko tyle, że dla naszej drużyny był to już trzeci wyczerpujący pojedynek w ciągu tygodnia.

WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 64  (29:12, 18:15, 25:18, 28:19)

Punktowali : Kowalski 16 (3x3), Krajniewski 9 (1x3), Nowakowski 9, Nowicki 9 (1x3), Dawdo 7 (1x3), Szymański 6, Jeziorowski 2, Podejko 2, Zenner 2, Ziółko 2.

WKK : Sitnik 20 (2x3), Niedźwiedzki 18, Jędrzejewski 15, Kiwilsza 14, Prostak 13 (2x3), Grzeliński 9, Patoka 7 (1x3), Matusiak 2, Rutkowski 2, Uberna 0.

Pozostałe wyniki kolejki :

Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno   13.03.2021 17:00 75:80
Dziki Warszawa - Decka Pelplin   13.03.2021 18:00 73:70
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik   13.03.2021 18:00 84:70
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław   13.03.2021 18:00 62:74
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy   13.03.2021 18:00 97:48
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut   13.03.2021 18:00 73:76
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska   13.03.2021 18:00 79:87