Czarni Słupsk wygrywają - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótCzarni Słupsk wygrywają

Czarni Słupsk wygrywają

23.03.2021 8:52 Można napisać mecz bez historii, przegrywamy z Czarnymi Słupsk wysoko 100 : 67.

Słupszczanie przystąpili do poniedziałkowej rywalizacji w podstawowym zestawieniu. W pierwszej kwarcie po spokojnym początku, gospodarze przyśpieszyli i wyszli na 10 pkt. prowadzenie, pod koniec tej części gry nasz zespół przebudził się i kończył  z tylko 3 pkt. stratą. Drugą kwartę rozpoczęliśmy od wyrównania, ale później Czarni natarli mocniej  i konsekwentniej, co pozwoliło im schodzić na dużą przerwę z 13 pkt. zaliczką. Trzecia kwarta jak zwykle była najsłabsza w naszym wykonaniu, a po poszerzeniu rotacji wynik uciekł o kolejne 13 oczek. Ostatnią kwartę oba zespoły grały mieszanymi piątkami, przewaga Czarnych utrzymywała się na podobnym poziomie do 37 min, ale później w naszym poczynaniach zabrakło  pomysłu i skuteczności przez co strata urosła do 33 pkt.

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 67 (25:22, 25:15, 30:17, 20:13)

Punktowali : Kowalski 15(1x3), Krajniewski 14(1x3), Ziółko 11(2x3), Nowicki 9(1x3), Nowakowski 8, Dawdo 5(1x3), Podejko 5, Jeziorowski 0, Rogalewski 0.

Grupa Sierleccy-Czarni: Śmigielski 20(2x3), Kurpisz 13(2x3), Musiał 11(1x3), Pieloch 11(3x3), Pabian 10(2x3), Kordalski 8, Słupiński 8, Przyborowski 7, Długosz 6, Kulikowski 4, Kopciński 2.