Dziś jest: wtorek, 16.04.2024 | Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

« powrótGimbasket bez szans

Gimbasket bez szans

07.02.2022 15:27 Zgodnie z oczekiwaniami pokonaliśmy Gimbasket Wrocław 89 : 69.

W niedzielnym meczu nasz zespół mimo późnej pory nie miał problemów z pokonaniem Roben Gimbasketu Wrocław. Od pierwszych minut na parkiecie dominowała nasza drużyna, która już w I kwarcie w dobrym stylu wypracowała 17 pkt. przewagę m.in. dzięki dobrej skuteczności na dystansie. W drugiej części meczu nasz zespół kontrolował  wydarzenia na boisku, przewaga oscylowała między 18 a  22 pkt. Po dużej przerwie obraz gry się nie zmienił, przewaga nieco urosła i na jej zakończenie wynosiła już 27pkt. Na początku IV kwarty goście nadal nie byli w stanie dotrzymać kroku naszej ekipie, po uzyskaniu 35 pkt.przewagi , trener R. Wojciechowski zaczął wprowadzać do gry naszych najmłodszych koszykarzy. W końcowych fragmentach na boisku przebywali już tylko nasi najmłodsi, goście w tym fragmencie zdołali nieco zmniejszyć rozmiar porażki. Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu uświetnił nasz najbardziej doświadczony zawodnik  Michał Weiss ( będąc najbardziej uniwersalnym zawodnikiem na boisku zdobył 34 pkt ( w tym 4x3, 12/13 za 1) oraz : 9 zb., 4  as. ,1 p. i 7 wym.przew.)

Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko - Roben Gimbasket Wrocław  89:69 (26:9, 23:21, 23:14, 18:25)

Punktowali: Weiss 34 (4×3), Makarczuk 15 (2×3), Wojciechowski 11 (1×3), Zenner 11 (1×3), Włodarczyk 6 (2×3), Szymański 6 (2×3), Ptaszyński 2, Tkaczyk 2, Szczecina 2, Kaczuga, Janik, Kurowski