Wypadamy z gry o play off - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

« powrótWypadamy z gry o play off

Wypadamy z gry o play off

10.03.2022 21:01 W środę w Szczawnie Zdrój w zaległym meczu ulegliśmy kandydatowi do gry w kolejnej rundzie drużynie Ignerhome Basket Nysa.

Szkoda bo wypuściliśmy z rąk, szansę pokonania zespołu z Nysy i tym samym pogrzebaliśmy nadzieję na grę w play-off.  Okoliczności rozgrywania samego meczu były opisywane na fanpagu i tej stronie. Mimo braku treningów, nasz zespół rozpoczął znakomicie, po upływie 6,5 min. prowadził 25 : 11, mając dobrą skuteczność również z dystansu. Końcówka należała do zawodników z Nysy, którzy zniwelowali różnicę do 5 oczek. W drugiej kwarcie nasz zespół powiększył przewagę o kolejne 5 pkt.. Po dużej przerwie "goście" punktowali po indywidualnych akcjach, często stając dodatkowo na  lini rzutów wolnych. Na ostatnią kwartę nasi koszykarze wychodzili z 7 pkt. zaliczką. Jednak na niewiele się ona zdała ponieważ przeciwnicy w ciągu 2 min. poprowadzili do remisu. Nasza ekipa miała coraz większe kłopoty z koncentracją, brakowało pomysłu na stawianą konsekwentnie przez rywali strefę, widać było duży ubytek sił, bo i w kontrze nie byliśmy w stanie nadążyć nad przeciwnikiem. Zryw w końcówce pozwolił na zniwelowanie dystansu do 6 pkt. po celnej trójce, jednak kolejne akcje przynosiły punkty gościom. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem na boisku pojawili nasi najmłodsi.

Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko - IgnerHome Basket Nysa 89 : 97 (25:20, 27:22, 17:22, 20:33)

Punktowali : Wojciechowski 22 (1×3, 11 zb., 7 as.), Weiss 21 (2×3, 5 zb., 6 as ), Makarczuk 20 (2×3, 7 zb., 5 as.), Zenner 14 (3×3), Kurowski 5 (1×3), Kaczuga 4, Szymański 3, Ptaszyński 0, Janik 0, Tkaczyk 0, eStankiewicz DNP