Dziś jest: piątek, 29.03.2024 | Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Wiadomości

« powrótUdany rewanż w Ostrowie

Udany rewanż w Ostrowie

14.03.2022 14:28 Ze zwycięstwem wracają nasi koszykarze z Ostrowa, pokonali rezerwy BM Stali 101 : 83.

Nie zabrało motywacji do walki kłodzkim koszykarzom. W przedostatnim meczu rozgrywek rundy rewanżowej pokonali Stal Ostrów Wlkp.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze wypracowując 6 pkt. zaliczkę po I kwarcie. W kolejnej to już nasi koszykarze prezentowali się lepiej zwłaszcza w końcówce i to oni na dużą przerwę schodzili z minimalną przewagą. Podobny scenariusz miała III kwarta w której dystans punktowy został powiększona również w końcowych minutach. W ostatniej części meczu nasz zespół kontrolował wydarzenia na parkiecie, a różnica osiągała momentami nawet 24 pkt.. Ostatecznie przy sporym udziale naszej młodzieży wygraliśmy to spotkanie bardzo pewnie.

Nabzdyk SM Stal Ostrów Wlkp.  -  Zetkama La Nonna Doral Nysa Kłodzko 101:83  (22:28, 26:19, 28:17, 25:19)

Pumktowali : Wojciechowski 29 (11 zb., 7 as.), Zenner 18 (2×3), Weiss 17 (9 as.), Makarczuk 15 (1×3, 5 zb.), Szczecina 9 (10 zb.), Szymański 6 (8 zb.), Kurowski 5 (1×3), Tkaczyk 2, Ptaszyński 0, Kaczuga DNP.