Zła passa trwa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótZła passa trwa

Zła passa trwa

17.01.2009 19:07 - Admin Kolejnej porażki na wyjeździe doznał nasz zespół.W Poznaniu przegraliśmy z sąsiadującym w tabeli AZS-em 80-96. Mecz był w miarę wyrównany .O wygranej poznanian zadecydowały ostatnie minuty IV kwarty , na 4 min przed końcem za 5 przewinień zszedł z boiska Lipiński , a nasz zespół dopadła niemoc, traciliśmy dużo piłek .Nie pomogły brane czasy ,a gospodarze końcowe 2,5 min. gry wygrali 11:0.
AZS Big Plus Poznań- Doral Zetkama Nysa Kłodzko 96:80 (25:26, 19:22, 25:16, 27:16)
Punktowali :Sterenga 21, Kaczmarek 16,Dźwilewski 10, Urlich 10,Stochmiałek 6,Lipiński 7, Sularczyk 6,Kończak 4
W następnym meczu z MKKS Rybnik naszą drużynę po raz pierwszy w tym roku zobaczymy w Kłodzku.
Wyniki XIV kolejki:

Do dużej niespodzianki doszło w Rybniku gdzie gospodarzom udało się pokonać Tarnovię
MKKS Rybnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne 90:88
VB Leasing Siechnice - Tytan Częstochowa 72:97
AZS Politechnika Opole - AZS Radex Szczecin 87:78
Spójnia Stargard Szczeciński - Pogoń Prudnik 68:60