Beniaminek z Katowic w IV kolejce - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótBeniaminek z Katowic w IV kolejce

Beniaminek z Katowic w IV kolejce

11.10.2022 16:13 W drugim spotkaniu we własnej hali w sobotę 15.10.22 będziemy rywalizować z nowym klubem na poziomie II ligi KS 27 Katowice.

Tak napisali o swoim pomyśle na to przedsięwzięcie jego działacze : " Klub Sportowy 27 Katowice to nowy projekt na mapie koszykarskiej Polski. Naszą misją jest promowanie koszykówki w mieście Katowice, jak również promowanie młodych, perspektywicznych zawodników którzy są wychowankami katowickich klubów młodzieżowych."

Początek sezonu dla beniaminka wypada bardzo okazale, w trzech kolejnych meczach odniósł same zwycięstwa, a sporym echem, odbiło się jego ostatnie spotkanie w Katowicach z Obrą Kościan. Obra to solidny zespół ( 8 miejsce w poprzednim sezonie ) z dwoma zwycięstwami na koncie, jednak nie udało mu się sprostać katowiczanom, mimo prowadzenia pod koniec II kwarty 34 pkt. Po dużej przerwie gospodarze rozpoczęli systematyczne odrabianie strat, co w konsekwencji pozwoliło im na odniesienie zwycięstwa po celnym rzucie za 2 pkt. S. Dusiły na 1,5 sek przed końcem.

Nasz zespół po wyjazdowej wygranej nad Sudetami, z całą pewnością w własnej hali będzie chciał kontynuować dobrą passę. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko stworzone przez zespoły które w swoich szeregach mają wielu młodych i obiecujących koszykarzy.

Faktem jest to, że w sobotę w Kłodzku w meczu IV kolejki zobaczymy przed sobą dwie drużyny, które w tym sezonie nie zaznały smaku porażki i jedna z nich będzie musiała się z nim zapoznać.

Zapraszamy na mecz wszystkich sympatyków koszykówki.

Początek spotkania zaplanowano na godz.17 : 00 i odbędzie się ono jak zwykle w hali OSiR w Kłodzku  ul. Walasiewiczówny 2 ( dojazd od ul. Sportowej ).