Wygrana w Ostrowie - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 28.03.2024 | Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Wiadomości

« powrótWygrana w Ostrowie

Wygrana w Ostrowie

31.10.2022 13:11 Zgodnie z przewidywaniami nasz zespół przywozi z Ostrowa Wielkopolskiego dwa punkty, po wygranej z rezerwami Stali Ostrów 87 : 58.

Kłodzcy koszykarze wypełnili plan i zwyciężyli na wyjeździe. Początek spotkania był wyrównany pod koniec I kw. nasi podnieśli efektywność gry i w ciągu 2 min. wypracowali 8 pkt. przewagę. W drugiej części meczu podwoiliśmy różnicę. Po dużej przerwie  w ciągu 4 min. nasi koszykarze zwiększyli przewagę do 27 oczek by w kolejnych minutach pozwolić zmniejszyć straty gospodarzom do 19 pkt.. Podobny do poprzedniej kwarty był na początku przebieg ostatniej, nasz zespół szybko powiększył przewagę do 31 oczek, nie tracąc punktów przez 4 min. Na boisku mogliśmy zobaczyć wszystkich naszych reprezentantów, każdy z nich dołożył punkty. Nasi koszykarze odnieśli 5 zasłużone zwycięstwo w tym sezonie.

Orlen Akademia Stal Ostrów Wielkopolski  - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 58 : 87 (15 : 23, 20 : 28, 15 : 18, 8 : 18 )

Punktowali  :  Makarczuk 22 (2×3), Weiss 10 (6 zb. 6 as.), Zenner 10 (5 zb.), Wojciechowski 9 (1×3, 6 zb. 5 as.), Rzechtalski 9 (1×3), Kurowski 8 (2×3), Kaczuga 5 (1×3, 5 zb.), Bernecki 4, Niziński 4, Ptaszyński 2, Tkaczyk 2, Podejko 2 (8 zb.)