Wygrywamy w Siechnicach - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 25.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

« powrótWygrywamy w Siechnicach

Wygrywamy w Siechnicach

05.12.2022 14:07 Długo kazała czekać nasza drużyna na kolejne zwycięstwo, złą passę udało się przełamać w Siechnicach gdzie zwyciężyliśmy 93 : 76.

Spotkanie  nasza drużyna rozpoczęła dobrze, to jednak w miarę upływu czasu  gospodarze zniwelowali przewagę, a  kończącą I kwartę akcję zakończyli celną trójką. Druga kwarta była najistotniejsza  dla losów rywalizacji gdyż na jej zamknięcie wypracowaliśmy 18 pkt. zaliczkę. Kolejne odsłony nie miały istotnego wpływu na losy spotkania i choć gospodarze w trzeciej kwarcie kilkakrotnie niwelowali przewagą do 11 oczek, to w ostatniej nasza ekipa w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku.

CM MAGNOLIA  KKS SIECHNICE  -  ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO  76 : 93 ( 20 : 19, 10  :  29 , 22 : 17, 24 : 28 )

Punktowali : Makarczuk 23 ( 1×3 ), Rzechtalski 16 (4×3), Weiss 14 , Niziński 14 ( 1×3 ), Wojciechowski 15, Kaczuga 5 (1×3), Podejko 6 , Bernecki, Zennner, Ptaszyński.