Jelonka wygrywa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 6.05.2024 | Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand

« powrótJelonka wygrywa

Jelonka wygrywa

23.01.2023 9:23 Z opóźnieniem rozpoczęty mecz z Sudetami zakończył się wygraną gości 78 : 68.

Niestety ostatnie tygodnie są trudne dla naszej drużyny. Fala kontuzji powoduje, że rozgrywamy mecze w bardzo okrojonym składzie. Do niepowodzenia w Gorzowie doszła porażka we własnej hali z Sudetami. Po dobrej pierwszej połowie ( podobnie jak w meczu z Basketem ), druga część meczu wypadła słabiej, wyraźnie zabrakło sił w IV kwarcie. Absencja czterech zawodników się przedłuża. Mamy nadzieję, że wkrótce powrócą do treningów : M. Rzechtalski , T. Kurowski , J. Bernecki i P. Zenner.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra 68 : 78 ( !9 : 12, !5 : 15, 15 : 24, 19 : 27 )

Punktowali : K. Niziński 18, M. Weiss 16 (4x3), M. Makarczuk 16 (2x3), Wojciechowski 9, Kaczuga 8, Podejko 1, W. Tkaczyk, A. Ptaszyński.