Przegrywamy z Zastałem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 3.05.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander

« powrótPrzegrywamy z Zastałem

Przegrywamy z Zastałem

27.02.2023 9:38 Nie udało się przywieźć wygranej z Zielonej Góry ulegliśmy Aldemed SKM Zastalowi 64 : 78.

Początek spotkania należał do naszej drużyny, dobra skuteczność pozwoliła I kwartę zakończyć z 7 pkt. zaliczką. Druga część meczu , wyglądała inaczej. Pojawiły się spore problemy ze skutecznością i dokładnością, to pozwoliło gospodarzom odrobić straty i wyjść na 2 pkt. przewagę. Po dużej przerwie nasze problemy się pogłębiły. Zestal wykorzystał naszą niemoc i powiększył znacznie dystans punktowy. Czwarta część meczu nie zmieniła wiele. Zryw w końcowym fragmencie gry spowodował  zmniejszenie strat do 8 pkt. na 2,5 min do końca, jednak kolejne próby naszych rzutów dystansowych były niecelne w kontraście do udanych prób gospodarzy i pozwoliły im odnieść 14 punktowe zwycięstwo. W meczu po raz pierwszy od dłuższego czasu wzięła udział szersza grupa naszych juniorów.

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra -  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 78 : 64 ( 15 : 22, 21 : 12, 20 : 8, 22 : 22)

Punktowali : Weiss 22 (2×3), Rzechtalski 13 (2×3), Niziński 13 (1×3), Podejko 6 (2×3), Kurowski 5, Makarczuk 4, Bernecki 1, Wojda, Ptaszyński i Tkaczyk.

W środę nasz zespół rozegra na wyjeżdzie zaległy mecz 20 kolejki z Team-Plast KK Oleśnica.