Udana ligowa środa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 4.05.2024 | Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

« powrótUdana ligowa środa

Udana ligowa środa

02.03.2023 10:17 Ze zwycięstwem wrócił z Oleśnicy nasz zespół. Wygrywając 87 : 69 z Team-Plast KK Oleśnicą wskoczył na 8 miejsce w tabeli.

Późna pora  meczu i przejazd, nieco wpłynęły na start naszej drużyny. Do połowy I kwarty lepiej na parkiecie radzili sobie gospodarze, potem nasz zespół wszedł na wyższe obroty i ostatecznie to on schodził na przerwę z 4 pkt. zaliczkę. Kolejna odsłona rywalizacji pozwoliła powiększyć przewagę o kolejne 4 oczka. Po długiej przerwie nasza ekipa zaliczyła skuteczną kwartę, zdominowała wydarzenia na boisku, wynikiem czego przewaga sięgnęła 24 pkt.. W ostatniej  kwarcie nie forsowała tempa, starała się kontrolować wynik i ostatecznie wywalczyła zasłużone zwycięstwo.

Team-Plast KK Oleśnica - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 87:69 ( 23:27, 12:16, 15:31, 19 :13 ).

Punktowali : Weiss 27 (1x3 ,7 zb., 9 as.), Wojciechowski 17 (1x3, 7 zb., 6 as.), Bernecki 15(2x3, 3 as.), Podejko 14 (2x3, 7 zb., 5 as.), Makarczuk 12 (5 zb., 4 as.), Rzechtalski 2, Tkaczyk, Ptaszyński, Kurowski, Niziński DNP.

W tym miejscu warto przypomnieć, że  w związku z tym iż Śląsk Wrocław bierze udział w Mistrzostwach Polski U-19, z urzędu zmieniono termin rozgrywania meczu, na środę 8.03.2023. Zawody rozpoczną się o godz. 19 : 30.