Wygrywamy ze Śląskiem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Kłodzko
Zetkama
Dziś jest: poniedziałek, 20.03.2023 | Imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Wiadomości

« powrótWygrywamy ze Śląskiem

Wygrywamy ze Śląskiem

09.03.2023 8:41 Miły prezent naszym Paniom na Dzień Kobiet sprawili kłodzcy koszykarze, pokonując Exact Systems Śląsk Wrocław 64:58

 Pierwsze minuty spotkania należały do naszej ekipy, jednak w miarę upływu czasu mieliśmy coraz większe kłopoty z organizacją gry. Śląsk przejął inicjatywę i wykorzystywał naszą słabość dzięki czemu mógł zajść na dużą przerwę z 6 pkt. zaliczką. Czas w szatni podziałał mobilizująco na naszą drużynę, większa aktywność w obronie i skuteczność rzutowa pozwoliła odrobić straty i wypracować 6 pkt różnicę. Ostatnia część meczu była wyrównana jednak rozsądna gra w końcówce pozwoliła dowieźć przewagę do końca i tym samym odnieść ważną w kontekście walki o miejsce w play-off wygraną.


Zetkama Doral Nysa Kłodzko  - Exact Systems Śląsk Wrocław 64:58 (11:16, 14:15, 23:11, 16:16)


Punktowali : Podejko 16 , Kurowski 13 (2×3), Niziński 9 (1×3), Weiss 8 (1×3 ), Wojciechowski 6, Bernecki 5, Makarczuk 5, Ptaszyński 2, Tkaczyk, Zenner DNP.


 Rywalizacja o zakwalifikowanie się do fazy play -off II ligi nabiera rumieńców. Sytuacja na dzień dzisiejszy w naszej grupie jest taka, że pięć zespołów, ten udział ma niemal pewny. O pozostałe 3 miejsca walka toczyć się będzie prawdopodobnie do ostatniej kolejki. Obok nas i Śląska w lepszej sytuacji są BC Żary , do tego grona trzeba zaliczyć również Sudety, WKK oraz mający 2 mecze zaległe Zastal. Przed większością drużyn do rozegrania pozostaje jeszcze 5 kolejek. 

Sonda