Prudnik poza zasięgiem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 1.05.2024 | Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip

« powrótPrudnik poza zasięgiem

Prudnik poza zasięgiem

23.03.2023 14:21 To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, ulegliśmy prudnickiej Pogoni 75 : 98.

Mecz obie drużyny rozpoczęły atakami , tylko gospodarzom przynosiły one punkty, a nam wpadało bardzo rzadko. Przewaga Pogoni już w I kwarcie sięgnęła 18 pkt. W drugiej części prudniczanie nieco spuścili z tonu, ale dystans i tak urósł już do 26 oczek. Pierwsze minuty po dużej przerwie nie pozwalały mieć nadziei na odwrócenie losów rywalizacji. Przewaga przeciwników nadal rosła i trener mając na uwadze, że kolejny mecz rozegrany zostanie już w niedzielę postanowił dać odpocząć podstawowym zawodnikom i asygnować do gry naszych najmłodszych. Po chwili to samo uczynił trener Pogoni. Co z tego wynikło, otóż po wyrównanej. drugiej części trzeciej kwarty, w ostatniej dużo lepiej zaprezentowali się nasi młodzi koszykarze wygrywając ją 13 pkt.. Nie zmienia to faktu, że w tym meczu w pierwszym zestawieniu byliśmy tylko tłem dla przeciwników.

Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko  98:75 (30:12, 23:15, 29:19, 16:29)

Punktowali : Zenner 18 ( 3×3.), Weiss 11 (1×3, 6 zb.), Rzechtalski 10 (2×3), Wojciechowski 8, Kurowski 8 (2×3), Niziński 6, Tkaczyk 6 (2×3), Bernecki 2, Ptaszyński 2, Podejko 2, Makarczuk 2.

Do rozstrzygnięcia rundy zasadniczej pozostały nam dwa spotkania, oba odbędą się w Kłodzku. W pierwszym rozgrywanym w niedzielę 26.03.23 w walce o play off zmierzymy się z WKK Wrocław.  Na koniec, także w kolejną niedzielę 2.04.23 zostanie do rozgrania mecz z liderem z Międzychodu.