Plan wykonany WKK pokonane - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 1.05.2024 | Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip

« powrótPlan wykonany WKK pokonane

Plan wykonany WKK pokonane

27.03.2023 14:36 Rozgrywki rundy zasadniczej dobiegają końca, w przedostatniej serii wygrywamy z WKK Wrocław 94 : 72.

Po tym zwycięstwie nasz zespół zachował szanse na awanas do play off. Jednak po niespodziewanej wygranej Sudetów z Sokołem, to one zmodyfikowały możliwy układ czterech zespołów walczących o następną rundę, jak i końcówy układ tabeli w tej strefie.

Niedzielny pojedynek z WKK  rozpoczął się nieco sennie, nasz zespół miał lekką przewagę, ale goście nie pozwalali na zbudowanie większej różnicy punktowej. Początek drugiej kwarty wyglądała podobnie, tylko, że tym razem to WKK nadawało ton grze. Dopiero pod koniec kwarty nasz zespół wziął się do roboty, w przeciągu 2 min odrobił straty i schodził na dużą przerwę za skromną  3 pkt. zaliczką. Trzecia część meczu pozwoliła rozbudować przewagę do 16 oczek i tak samo jak w Prudniku, ale tym razem przy znaczącej przewadze w ostatniej części meczu zespół funkcjonował w młodzieżowym składzie. Wywiązał się z tego finalnie dobrze pokonując rówieśników z WKK 19 : 13. Mecz należy uznać za udany, ale myśląc o sukcesie w rywalizacji z Sokołem z całą pewnością trzeba będzie zagrać z dużo większą determinacją.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 94:72 (20:16, 23:24, 32:19, 19:13)

Punktowali : Weiss 20 ( 1×3 ), Niziński 18, Kurowski 14, Zenner 14 ( 2×3 ), Wojciechowski 9, Bernecki 8, Ptaszyński 5, Rzechtalski 2, Tkaczyk 2, Makarczuk 2.

Ostatni nasz mecz rundy zasadniczej  z Sokołem Marbo Międzychód odbędzie się ( zgodnie z narzuconym przez PZKosz terminem dla wszystkich spotkań II ligi ) w niedzielę 2.04.2023 i rozpocznie się o godz. 18:00.