Wygrywamy na wyjeździe - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 30.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub

« powrótWygrywamy na wyjeździe

Wygrywamy na wyjeździe

08.10.2023 10:43 Mecz wyjazdowy z Gimbasketem kończymy zasłużoną wysoką wygraną 82 : 50.

Rywalizacja o nietypowej porze we Wrocławiu, przebiegała od początku do końca pod dyktando naszej ekipy. Trener na początek meczu wyznaczył nasza podstawową piątkę. Po uzyskaniu 9 pkt. przewagi rozpoczęła się rotacja. Do gry wprowadzani zostali zmiennicy i tak że już na początku drugiej kwarty mieliśmy okazję zobaczyć pełen zestaw naszej ekipy. Przewaga 17 pkt. po dwóch kwartach nie do końca zadowalała, więc na początku 3 kwarty zobaczyliśmy ponownie nasz zespół w podstawowym zestawieniu. Gospodarze mieli ogromne problemy z uzyskiwaniem punktów, swój dorobek powiększyli dopiero w samej końcówce, po kolejnej głębokiej rotacji w naszym zespole. Ostatnią część meczu na boisku spędzili najmłodsi reprezentaci, którzy do przewagi ze swojej strony dołożyli jeszcze 2 oczka.

Roben Gimbasket Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 50 : 82 ( 13 : 20, 16 : 26, 9 : 21, 12 : 14 )

Punktowali : Zenner 12 (2×3), Weiss 9 (1×3), Szymański 9 (3×3, 5 zb.), Kurowski 9 (1×3), Wojciechowski 8 (9 zb., 6 as.), Barycza 7 (8 zb.), Siołek 7, Bernecki 6, Szafarski 6, Barnaś 5, Ptaszyński 2, Tkaczyk 2.

Kolejny pojedynek już 13.10.2023 (piątek) w Kłodzku tym razem naszym przeciwnikiem będzie młody zespół Zastalu