Wygrywamy z WKK II - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

Wiadomości

« powrótWygrywamy z WKK II

Wygrywamy z WKK II

20.11.2023 10:50 Ósme zwycięstwo odnieśli nasi koszykarze w tegorocznych rozgrywkach. We Wrocławiu wygrali z WKK II 62 :78

Tak to już jest ostatnio, że nasz zespół nie rozpoczyna zbyt mocno meczu . We Wrocławiu było podobnie , pierwszą kwartę dzięki lepszej końcówce 3 pkt. prowadzeniem zakończyło WKK. W drugiej po dogonieniu przeciwników na jej początku w dalszej fazie lepsi byli gospodarze powiększając różnicę do 8 oczek. Po dużej przerwie inicjatywę przejeli już nasi zawodnicy. Dobra dyspozycja na dystansie i ograniczenie strat pozwoliła odrobić straty i zejść na przerwę z 5 pkt. zaliczką. W czwartej kwarcie wydarzenia boiskowe  kontrolowała już nasza drużyna, pozwoliło to na odskoczeniem przeciwnikom i pewną wygraną. Zespół musiał sobie radzić bez naszych pierwszopiątkowych zawodników M. Weissa i A. Baryczy. Pod ich nieobecność  świetnie naszą młodą ekipę ( wychowanków ) wspierał,  R. Wojciechowski zaliczając potrójną zdobycz: 13 pkt., 12 zbiórek i 11 asyst.

WKK II Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 62 : 78 ( 17 : 14, 21 : 16, 11 : 24, 13 : 24 )

Punktowali : Bernecki 21 (5×3), Szafarski 14 (2×3), Zenner 14 (3×3), Wojciechowski 13 (1×3), Siołek 8 (1×3), Kurowski 5 (1×3), Ptaszyński 2, Tkaczyk 1, Szymański, Wojda.

Przed naszą ekipą nietypowo bo w piątek 24.11.23 o godz. 20:00  mecz z wiceliderem Torowem Zgorzelec.