Porażka w Kątach. - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: niedziela, 8.09.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nestor, Radosław

« powrótPorażka w Kątach.

Porażka w Kątach.

19.12.2023 0:13 Nie udało się naszym koszykarzom zakończyć zwycięstwem ostatniego meczu ligowego w 2023 roku, przegrali w Kątach Wrocławskich 56 : 68.

To nie był spotkanie ofensywne. Obie drużyny miały problemy ze skutecznością i dokładnością. Początek spotkania należał zdecydowanie do gospodarzy. W drugiej części role się odwróciły i to nasz zespół dominował, wynikiem tego była 3 pkt. zaliczka po dwóch kwartach.  Po dużej przerwie nasza drużyna nadal dobrze sobie radziła , osiągając w pewnym momencie 11 pkt przewagę. Jednak w końcówce III kwarty w nasze poczynania wkradł się chaos przez co z przewagi pozostał nam już tylko 1 pkt.. Ostatnia część meczu była najsłabsza w naszym wykonaniu, ponownie mieliśmy duże problemy z skutecznym kończeniem akcji, obrona nie radziła sobie z prostymi wejściami pod kosz przeciwników. Dodatkowo problemy z przewinieniami eliminowały z gry kolejnych naszych graczy i pozwalały gospodarzom skutecznie egzekwować rzuty wolne. Słabiej niż zazwyczaj spisali się w tym spotkaniu nasi młodsi koszykarze. Szkoda przegranej, ale w następnej rundzie będzie okazja do rewanżu.

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. - Zetkama Doral Nysa Kłodzka 68 : 56 (16: 9, 10 :18, 20: 18, 24: 11)

Punktowali : Weiss 19 (3×3), Szymański 16 (4×3), Wojciechowski 12, Bernecki 4, Szafarski 2, Kurowski 2, Barycza 1, Ptaszyński, Tkaczyk, Wojda.