Przegrywamy z Zastałem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótPrzegrywamy z Zastałem

Przegrywamy z Zastałem

29.01.2024 10:30 Nie udał się wyjazd do Zielonej Góry, przegrywamy z Zastalem 77 : 70.

Początek spotkania nasz zespół przespał. Duże problemy ze skutecznością i obroną strefy podkoszowej, pozwoliły rywalom odskoczyć, straty zniwelować nieco udało się  końcówce kwarty. Drugą część meczu ponownie lepiej rozpoczął Zastal, poprawa w naszej grze w drugiej jej części nie przyniosła zbyt wiele, ponieważ dystans wzrósł do 16 oczek. Po dużej przerwie nasz zespół pokazał się z lepszej strony i zdołał odrobić część strat. Szansy odwrócenia losów meczu w czwartej kwarcie nie udało się wykorzystać, spora ilość strat, niewykorzystywane rzuty wolne, pozwoliły gospodarzom utrzymać wcześniej wypracowaną przewagę.

Q8 Oils SKM Zastal Zielona Góra  -  Zetkama Doral Nysa Kłodzko 77 : 70 ( 22 : 12, 26 : 20 , 15 : 24 , 14 : 14 )

Punktowali : Weiss 20 (2×3), Niziński 18 (2×3), Bernecki 13 (1×3), Makarczuk 12 (3×3), Szafarski 5 (1×3), Barycza 2 , Szymański 0, Wojda, Tkaczyk, Zenner DNP.

Przed naszą drużyną krótki odpoczynek, ponieważ już w środę zagramy w Kłodzku z Pogonią Prudnik.