Dziś jest: poniedziałek, 6.05.2024 | Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand

Wiadomości

« powrótBez problemów we Włocławku

Bez problemów we Włocławku

15.02.2024 14:23 Zdecydowane zwycięstwo odnieśli nasi koszykarze w meczu wyjazdowym pokonując TKM 98 : 67.

Mimo zmęczenia dalekim wyjazdem nasi koszykarze nie dali szans na zwycięstwo gospodarzom . Od pierwszych minut przejęli inicjatywę, dobra skuteczność w ataku, pozwoliła w I kwarcie wypracować 11 pkt. przewagi.  Druga część meczu to już pełna dominacja nad przeciwnikiem, który z trudem ustalił sumę swojego licznika na 25 zdobytych punktach przy naszych 60. Po dużej przerwie było już wiadomo, że młodzi koszykarze TKM nie są w stanie odmienić losów spotkania, w naszych szeregach coraz większą rolę pełnili młodzi zawodnicy, wynikiem czego gra się wyrównała.  W czwartej kwarcie na parkiecie przebywali już tylko nasi młodzi zawodnicy ( z powodu absencji J. Berneckiego i P. Zennera) wspierani częściowo przez Ł. Makarczuka i A. Szymańskiego. Wygrana w pełni zasłużona, a że przeciwnik  tego dnia mało wymagający, to już nie nasz problem.

TKM Włocławek - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 67 : 98 (14 : 22, 11 : 38, 21 : 18 , 20 : 21)

Punktowali : Makarczuk 25 (5×3), Szafarski 18 , Weiss 13 (1×3), Wojciechowski 12, Niziński 12, Tkaczyk 6, Barycza 5, Ptaszyński 4, Szymański 3 (1×3), Wojda .

Nastąpiła zmiana w naszym terminarzu, mecz z KS Kosz Kompaktowy w Pleszewie odbędzie się 22.02.2024 początek zawodów zaplanowano na godz. 19 : 00.