Wygrywamy z KK - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 3.05.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander

« powrótWygrywamy z KK

Wygrywamy z KK

10.03.2024 11:21 Konfrontacja z bezpośrednim sąsiadem z tabeli zakończyła się naszym zwycięstwem. Pokonujemy WrapManie KK Oleśnica 75 : 63.

Zapowiadało się ciekawe widowisko i takie było. Chociaż poziom pierwszej części spotkania nie zachwycał, to walki w niej nie brakowało. Po dużej przerwie mecz nabrał tempa, za sprawą kilku kontrataków, nasz zespół szybko odzyskał prowadzenie. Kolejne minuty pokazały, że tego dnia w takiej grze lepiej się czują nasi zawodnicy. Poprawa skuteczności także na dystansie zaowocowała zbudowaniem 15 pkt . przewagi na koniec III kwarty. W ostatniej części meczu nasz zespół kontrolował wydarzenia na boisku i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Podziękowanie za wsparcie dla naszych kibiców.

Cieszy ta wygrana, która przybliża nas do IV premiowanej lokaty w pierwszej grupowej rundzie play off. Nasz zespół szczęśliwie zakończył wyczerpujący cykl odrabiania zaległości rozgrywkowych. A teraz już cały tydzień na przygotowanie się do 29 kolejki rozgrywek rundy zasadniczej.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WrapMania KK Oleśnica 75 : 63 (18:20, 14:13, 28:12, 15:18)

Punktowali : Makarczuk 18 (3×3), Bernecki 15 (1×3), Zenner 11, Niziński 9 (1×3), Barycza 8, Wojciechowski 8 , Weiss 6 , Szymański 0, Wojda, Szafarski, Ptaszyński i Tkaczyk DNP.

Przed naszą drużyną w sobotę 16.03.2024 przedostatni pojedynek tej części sezonu, w którym zmierzy się na wyjeżdzie z KKS Siechnice.

Foto : fb OSiR Kłodzko