Przegrana na zakończenie rundy - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 27.04.2024 | Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

« powrótPrzegrana na zakończenie rundy

Przegrana na zakończenie rundy

25.03.2024 9:30 Rozgrywki rundy zasadniczej zakończyła 30 kolejka. W niej ulegliśmy po zaciętym meczu Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. 78 : 82.

Rywalizacja w Kłodzku zamykała pierwszy etap sezonu w którym nasz zespół bez względu na wynik meczu wywalczył IV miejsce, dające awans do kolejnej rundy, ekipa z Kątów awans miała również zapewniony jednak mogła lokatę zmienić wygrywając w przypadku porażek zespołów z miejsc 5-6. Można było obawiać się, czy w związku z tym nie zabraknie motywacji. Nic z tych rzeczy zespoły przystąpiły do meczu w pierwszych składach, zmobilizowane do walki o zwycięstwo.

Pojedynek od pierwszych minut był zacięty, prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. W decydującej ostatniej kwarcie, walka odbywał sie punkt za punkt , jednak w końcowych jej fragmentach więcej zimnej krwi zachowali goście i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Kibice obejrzeli ciekawy wyrównany mecz i z nadziejami mogą oczekiwać na dobrą postawę naszej ekipy w kolejnych spotkaniach.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. 78:82 (19:24, 15:12, 28:25, 16:21)

Punktowali: Weiss 23 (2÷3), Wojciechowski 20, Niziński 9, Szymański 7 (1×3), Makarczuk 7 (1×3), Bernecki 5 (1×3), Zenner 5 (1×3), Szafarski 2, Tkaczyk i Ptaszyński DNP.

Pierwsza runda fazy play off ( mecz i rewanż , w przypadku remisu decyduje różnica punktów w dwumeczu ) rozpocznie się już w najbliższą środę 27.03.2024, a w niej zmierzymy się zespołem z piątego miejsca WrapMania.eu KK Oleśnica. Początek spotkania godz. 20:00 - Hala OKR Atol ul. Kochanowskiego 2 w Oleśnicy.