KK Oleśnica w I rundzie play off - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Kłodzko
Doral
Dziś jest: piątek, 12.07.2024 | Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

Wiadomości

« powrótKK Oleśnica w I rundzie play off

KK Oleśnica w I rundzie play off

25.03.2024 15:30 Jak już wcześniej wspominaliśmy zespołem z którym zmierzymy się w walce o drugą rundę play off będzie WrapMania.eu KK Oleśnica, a rywalizacja w dwumeczu rozpocznie już w najbliższą środę (27.03.24) w Oleśnicy.

 Drużyna KK  zajęła w grupie 5 miejsce z dorobkiem 18 zwycięstw i 12 porażek. W pierwszej rundzie ulegliśmy KK  wysoko , w meczu rewanżowym rozegranym przed dwoma tygodniami pokonaliśmy oleśniczan wyraźnie. 

 Podporami ekipy trenera M. Stacha są będący ostatnio w świetnej formie B. Rodak (śr. 14,9 pkt.i ) , Ł. Horn ( śr.11,9 pkt.) i znany w Kłodzku podkoszowy  J. Barkowiak ( śr.11 pkt ).

 W ostatnim  meczu na wyjeździe pokonali WKK II 76 : 64. 

 Piąte miejsce ekipy KK Oleśnica po sezonie zasadniczym II ligi gr. D  jest największym osiągnięciem klubu w jego 10-letniej historii.  

 Oczywiście w rozpoczynającej się rozgrywce wyniki z sezonu zasadniczego nie mają znaczenia. Jednak ze względu na niedawny mecz w Kłodzku porównanie sił zespołów wydaje się w miarą bieżące. Ważna będzie dyspozycja dnia , ale każdy z zespołów ma swoje atuty i kto będzie umiał je wykorzystać ten będzie z pewnością bliżej wygranej. Rywalizacja rozpoczyna się w Oleśnicy, czyli o wyniku dwumeczu decydować może pojedynek rewanżowy rozgrywany tydzień później  w Kłodzku.

 Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. 

 

 Zachęcamy  naszych kibiców do wyjazdu do niedalekiej Oleśnicy i bezpośredniego wspieranie naszej drużyny w tym ważnym meczu. 

 

 Początek spotkania godz. 20:00 w Hali OKR Atol przy ul Kochanowskiego 2 w Oleśnicy.

 

Pozostałe pary gier rundy play off naszej grupy przedstawiają się następująco:

 

PGE GiEK Turów Zgorzelec - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra ;

Pogoń Prudnik - DIJOPolkąty Maximus Kąty Wr. ;

KS Kompaktowy Kosz Pleszew -  Exact  Systems Ślask Wrocław ;

  

 

Sonda