Pierwszy mecz dla Kłodzka - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Wiadomości

« powrótPierwszy mecz dla Kłodzka

Pierwszy mecz dla Kłodzka

28.03.2024 10:24 Świetnym startem rozpoczęła rozgrywki play OFF nasza drużyna . W pierwszym spotkaniu dwumeczu pokonała WrapMania.eu KK Oleśnicę 101 : 77 .

Nasz zespół przystąpił do meczu dobrze przygotowany, zmobilizowany i wspierany liczną grupą naszych kibiców. W spotkanie jednak lepiej weszli gospodarze kończąc skutecznie trzy pierwsze akcje. Później gra się wyrównała , a w drugiej części kwarty prowadzenie było już po naszej stronie. Końcówka należała jednak do KK, które odrobiło straty i wyszło na jednopunktowe prowadzenie. W drugiej kwarcie szybko odzyskaliśmy kontrolę nad meczem, mobilizacja w obronie, ciekawe i skuteczne akcje w ataku pozwoliły na odskoczenie gospodarzom na 11 pkt. Po dużej przerwie nasz zespół kontynuował efektywną grę, na  którą oleśniczanie nie potrafili znaleźć recepty. Naszą dominację  udokumentowaliśmy powiększeniem różnicy do 20 oczek. Ostatnia kwarta to kontynuacja dobrej gry, popartej koncentracją do ostatnich minut, która pozwoliła na wypracowanie solidnej 24 pkt.zaliczki. To duża przewaga przed środowym rewanżem. W hali dzięki zaangażowaniu kibiców obu ekip panowała świetna sportowa atmosfera. Naszym sympatykom należą się wielkie podziękowania.

WrapMania.eu KK Oleśnica - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 77 : 101 (21 : 20, 15 : 27, 18 : 27, 23 : 27)

Skład i punkty:
Bernecki 17 (2×3), Wojciechowski 17, Niziński 17, Zenner 17 (2×3), Weiss 13 (1×3), Makarczuk 12 (2×3), Szymański 4 (1×3), Barycza 4, Szafarski, Ptaszyński i Tkaczyk DNP.

Przed nami świąteczna przerwa, a po niej już w najbliższą środę sportowa atrakcja mecz reważnowy z KK Oleśnica. Zapraszamy na to spotkania sympatyków koszykówki.