Jest awnas. Wygrywamy z KK Oleśnica - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 2.05.2024 | Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy

« powrótJest awnas. Wygrywamy z KK Oleśnica

Jest awnas. Wygrywamy z KK Oleśnica

04.04.2024 13:38 Do meczu rewanżowego I rundy play OFF z WrapMania.eu KK Oleśnica przystępowaliśmy ze sporą zaliczką, ale nie była ona finalnie potrzebna, gdyż i drugie spotkania wygrała nasza drużyna.

Mecz nie miał zawrotnego tempa. Początek należał do naszej drużyny, druga kwarta była wyrównana. Po dużej przerwie nastąpiła stagnacja, drużyny atakowały, ale brakowało skuteczności. Obraz gry zmienił się pod koniec kwarty kiedy to goście odzyskali skuteczność i po trafieniach dystansowych zdołali odskoczyć na 8 pkt.. W pierwszej części ostatniej kwarty oleśniczanom udawało się utrzymywać przewagę, jednak mimo pewności awansu, nasz zespół nie odpuścił i na 3 min przed końcem wrócił na prowadzenie, którego nie oddał już do końca. Tym samym nasza drużyna do kolejnej rundy awansował z kompletem zwycięstw (+29 pkt).

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WrapMania.eu KK Oleśnica  73 : 68  (17 : 11, 18 : 19, 6 : 19, 32 : 19 )

Punktowali : Zenner 17 (2x3), Wojciechowski 15 , Weiss 13 (1x3), Szymański 12 ( 2x3 ), Niziński 9, Makarczuk 4, Bernecki 3 (1x3), Tkaczyk, Ptaszyński, Wojda, Szafarski DNP.

KK : Kuta 15, Sienkiewicz 13, Groń 12, Horn 10, Bartkowiak 9, Zakrzewski 6, Rodak 3, Kwiatkowski 0, Narolski 0, Wiśniewski 0

W II rundzie nasz zespół zmierzy się z zwycięzcą gr. A  ŁKS Coolpack Łódź, który w pierwszej rundzie play OFF pokonał dwukrotnie Flotę Gdynia 104 : 67 i  88 : 67.

Podczas spotkania odbyła się mała uroczystość podczas której wręczono puchary zawodnikom naszej ekipy, którzy zostali wybrani w plebiscycie (także naszej sondy) na najlepszego: zawodnika , obrońcę i tego który poczynił w swojej grze największy postep.