Łodzianie lepsi - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 1.05.2024 | Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip

« powrótŁodzianie  lepsi

Łodzianie lepsi

08.04.2024 11:10 W pierwszym meczu II rundy play off w Łodzi lepszy okazał się gospodarz. ŁKS Coolpack wygrał 107-80.

Gospodarze przystąpili do meczu mocno zdeterminowani. Ich agresywna obrona i przewaga fizyczna, uwidoczniła się już w pierwszych minutach. Wykorzystywanie przewagi wzrostu w akcjach  blisko kosza  przełożyło  się na sporą zaliczkę już w rozpoczynającej mecz kwarcie. Na początku kolejnej ŁKS pokazał dobrą dyspozycję na dystansie, nam zdobywanie punktów przychodziło trudnej.  Wynikiem tego na dużą przerwę gospodarze schodzili z 23 pkt. zaliczką. W trzeciej części meczu gry przewaga ŁKS-u nadal rosła, sprzyjał temu szybko wyczerpany przez nas limit faulów. W czwartej kwarcie nasz zespół zdołał nieco zniwelować straty.

W przekroju całego meczu ŁKS pokazał się z dużo lepszej strony i odniósł zasłużone pewne zwycięstwo.

Spore i mocno pozytywne wrażenie zostawił po sobie w łódzkiej Hali Zatoka Sportu nasz klub kibica, który wspierał kłodzkich koszykarzy od pierwszych do ostatnich minut meczu.

ŁKS Coolpack Łódź  - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 107 : 80 ( 27 : 15 , 34 : 23, 30 : 17, 16 : 25 )

Punktowali : Weiss 19 (2×3), Wojciechowski 18 (1×3), Makarczuk 13 (1×3), Barycza 9 (3×3), Zenner 7 (1×3), Niziński 6, Bernecki 4, Szymański 4, Szafarski, Tkaczyk i Ptaszyński DNP.

Pierwszy mecz za nami, okazję do rewanżu nasz zspół otrzyma w najbliższą sobotę 13.04.2024, początek meczu zaplanowano nietypowo ponieważ o godz. 18 : 00.