Rewanż z ŁKS-em w II rundzie play off - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Kłodzko
Doral
Dziś jest: niedziela, 26.05.2024 | Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Wiadomości

« powrótRewanż z ŁKS-em  w II rundzie play off

Rewanż z ŁKS-em w II rundzie play off

11.04.2024 13:02 Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni (13.04.2024) mecz fazy play off o wejście do pierwszej ligi, w którym zmierzymy się ponownie z ŁKS-em Coolpack. W rywalizacji do dwóch zwycięstw jest 1:0 dla łodzian.

 W poprzednim spotkaniu lepsi okazali się gospodarze potwierdzają wysokie aspiracje. Statystyki tego meczu pokazały, że do najważniejszych zawodników ekipy z Łodzi zaliczyć należy rozgrywającego N. Kulona (12 pkt.,9 as.) , podkoszowego J. Karwowskiego (19pkt., 12 zb.) , lidera punktowego K Dominiaka 17 pkt., uwagę zwróciła dyspozycja na dystansie I. Maćkowiaka ( 20pkt, 5x3 ).

 Przed naszym zespołem duże wyzwanie. Trener i zawodnicy mają o czym myśleć. Jak wyeliminować słabe elementy w naszej grze, jak zneutralizować przewagi gości ? W rozegranym spotkaniu dała się zauważyć duża ilość strat i brak zastawiania pod koszem, czy przy przewadze fizyczności ełkaesiaków, jesteśmy w stanie temu zaradzić ? Z pewnością by myśleć o korzystnym wyniku musimy te zachowania poprawić.

  Warto przyjść i o tym się przekonać, pojedynek ten jest dla nas być albo nie być w rozgrywkach o awans. Przy naszej wygranej o rozstrzygnięciu rywalizacji będzie decydował trzeci mecz w Łodzi (17.04.2024).

 Zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków koszykówki, a szczególnie naszych kibiców. W kłodzkiej hali mniejszej od obiektu w Łodzi wasz doping będzie jeszcze większym wsparciem. 

  Mecz rozpocznie się nietypowo, godzinę później niż zazwyczaj o godz. 18 :00  w hali OSiR w Kłodzku ul. Sportowa .

.

Sonda