Przegrywamy z łodzianami i kończymy sezon - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 30.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub

« powrótPrzegrywamy  z łodzianami i kończymy sezon

Przegrywamy z łodzianami i kończymy sezon

14.04.2024 10:37 Drugi mecz wygrywa również ŁKS i eliminuje nas z walki o awans do I ligi. Przegrywamy 91 : 62.

To był trudny i długi sezon okraszony udziałem juniorów w półfinałach Pucharu i Mistrzostw Polski, zakończony w drugiej rundzie play off. Zanotowaliśmy istotny progres.

W ostatnim meczu sezonu powtórzyła się historia z pierwszego pojedynku. Goście wykorzystując swoją atuty, dzięki agresywnej grze zdominowali wydarzenia na boisku w I i II kwarcie. To wystarczyło by odnieść zwycięstwo, część III i IV wyglądała inaczej, ale oprócz początku ostatniej kwarty nie wniosła wiele korzyści w niwelowaniu strat. ŁKS zasłużenie wywiózł z Kłodzka zwycięstwo dające mu awans.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko  -  ŁKS CoolPack Łódź 62 : 91 ( 11 : 22, 15 : 27,18 : 21, 18: 21 )

Punktowali : Weiss 17 (2x3), Bernecki (2x3), Wojciechowski 11, Niziński 6 (1x3), Szymański 6, Zenner 4, Szafarski 2 , Barycza 2, Ptaszyński 0, Wojda 0. Makarczuk DNP.

Po meczu fanclub zorganizował fetę na pożegnanie sezonu, podziękował zawodnikom i trenerowi, rozłożył fanclubowe transparenty, skandował hasła itp.. Było bardzo miło.

Wielkie podziękowania dla kłodzkich kibiców, który ponownie pokazali wielkie zaangażowanie we wsparciu swojej drużyny. To uświadamia nam, czym jest koszykówka dla Kłodzka, jak mieszkańcom szczególnie tym młodym zależy na jej rozwoju.