Przegrana z liderem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótPrzegrana z liderem

Przegrana z liderem

08.03.2009 21:07 - Admin Zagraliśmy kolejny dobry mecz.Niestety na dobrze dysponowanego tego dnia lidera było to za mało.Spotkanie było wyrównane z lekką przewagą gości,którzy na pierwszą przerwę schodzili z 4 punktowym prowadzeniem, w drugiej kwarcie Spójnia powiększyła ją do 6 pkt.W trzeciej części meczu dało się zauważyć symptomy zmęczenia po piątkowym spotkaniu i goście uzyskali przewagę w strefie podkoszowej.W ostatnim fragmencie gry Spójnia kontrolowała grę i nie dała odebrać sobie zwycięstwa .Mimo niekorzystnego wyniku końcowego trzeba pochwalić nasz zespół za determinację i wolę walki zwłaszcza ,że w nogach miał wyczerpujący meczu z Tarnovią.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard Szczeciński 76:88 (17:21, 18:20, 19:24, 22:23)
Dla naszego zespołu punktowali: Jakóbczyk 26(3), Motyka 14, Sterenga 9, Bawolski 8(2), Radwański 7, Kaczmarek 5(1), Ulrich 5, Dźwilewski 2, Sularczyk 0, Lipiński 0, Weiss 0, Stochmiałek 0.
Dla Spójni: Mazur 21(1), Koszuta 16, Soczewski 12, Grudziński 9(1), Polowy 8, Trypuć 6(1), Terlikowski 5(1), Grzegorzewski 4, Koziorowicz 3.
W galerii seniorzy zdjęcia autorstwa Daniela.