Drużyna OSiR Kłodzko zwyciężcą IV Turnieju Sponsorów. - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótDrużyna OSiR Kłodzko zwyciężcą IV Turnieju Sponsorów.

Drużyna OSiR Kłodzko zwyciężcą IV Turnieju Sponsorów.

22.03.2009 18:03 - Admin Zwycięzcą IV Turnieju Sponsorów Kłodzkiej Koszykówki została drużyna OSiR Kłodzko.Rozgrywki wstępne odbywały w dwóch grupach ,których zwycięzcy zmierzyli się w meczu finałowym .Zespół OSiR po bardzo emocjonującej końcówce pokonał ekipę firmy Doral 29-27.Trzecie miejsce zajęła reprezentacja firmy Proauto pokonując debiutującą w rozgrywkach drużynę Banku Spółdzielczego.Piąte miejsce przypadło ekipie firmy Robson&Jurcold która wygrała z drużyną firmy Rapmet.Tegoroczny turniej stał na dobrym poziomie ,rezultaty kilku meczów rozstrzygane były dosłownie w ostatnich sekundach gry.Uczestnicy zawodów zapowiedzieli swój udział w następnej edycji turnieju.Zarząd sekcji koszykówki składa podziękowania Bankowi Spółdzielczemu w Kłodzku, firmie E.Leclerc Kłodzko ,Doral i OSiR za pomoc w organizacji turnieju ,Panom Romanowi Dąbrowskiemu i Maciejowi Ostrowskiemu za sędziowanie , a Panu Adamowi Kowalskiemu za prowadzenie zawodów.
W galerii seniorzy kilka zdjęć z turnieju.