Przegrana na zakończenie sezonu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótPrzegrana na zakończenie sezonu

Przegrana na zakończenie sezonu

04.04.2009 14:15 - Admin W rozegranym dzisiaj meczu ostatniej kolejki rozgrywek II ligi gr. B ulegliśmy Open Basketowi Pleszew 78-87.Pierwsza część meczu należała do nas graliśmy składną i skuteczną koszykówkę , w drugiej kwarcie gościom udało się zniwelować straty do czterech punktów .Trzecia kwarta należała do najsłabszych w naszym wykonaniu, co pozwoliło koszykarzom z wielkopolski na wyjście na czteropunktowe prowadzenie. W czwartej części meczu mimo ambitnej gry na skutek kilku nieprzychylnych decyzji sędziowskich nie udało się odrobić strat.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Open Basket Pleszew 78-87 ( 24:16,16:22,14:22, 22:27)
Dla naszego zespołu punktowali: M.Sterenga 20, K.Jakóbczyk 20 (2), S.Dźwilewski 14, A.Stochmiałek 13, C.Radwański 6 (1), T.Sularczyk 2, Ł.Motyka 2, P.Bawolski 1, M.Lipiński 0, R.Ulrich 0.
Dla Open Basketu: T.Stępień 30 (2), D.Parzeński 21 (1), J.Szymczak 11 (1), M.Szczęsny 6, J.Jankowiak 6 (1), Z.Doliński 6, M.Koza 4, A.Urbaniak 2, B.Gawroński 1, R.Kikowski 0, M.Kałowski 0.
W galerii seniorzy zdjęcia z meczu autorstwa Daniela.