Porażka na początek - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: poniedziałek, 20.05.2024 | Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

« powrótPorażka na początek

Porażka na początek

26.09.2009 22:28 - Admin Od przegranej rozpoczęliśmy turniej w Opolu.Nasz zespół przystąpił do meczu nie do końca skoncentrowany.W piątej minucie przewaga opolan sięgała już kilkunastu punktów dopiero w drugiej części kwarty zaczęliśmy konstruować składne akcje i kończyć je celnymi rzutami,Dalsza część spotkania miała już bardzo wyrównany przebieg choć gospodarze prowadzili ,to nasz zespół co kilka minut zbliżał się do przeciwników na kilka punktów.W ostatniej części meczu aż do ostatnich sekund ważyły się losy wygranej. Ostatecznie to jednak Azs-wi Opole przypadłą wygrana.
AZS Politechnika Opolska - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 68 - 64 ( 24:18, 13:9 ,16:25,15:12)
Dla naszego zespołu punkty zdobywali:Weiss 7, Fiks 8,Kowalski 11,Płatek 8,Radwański 7,Malona 6, Obrzut 6,Wyrwas 5, Motyka 4, Ulrich 2.
AZS Opole: Kozyra 2,Zarankiewicz 17,Szymański 18,Wojciechowski 4,Zubik 6,Cichoń 8, Pakosz 8,Koszela 5