WYNIKI II Turnieju Streetball - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 26.04.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

« powrótWYNIKI II Turnieju Streetball

WYNIKI II Turnieju Streetball

11.06.2007 13:50 - Kris Dopisała pogoda,uczestnicy,kibice, którzy w przerwach miedzy imprezami towarzyszącymi "podglądali" co się dzieje na czterech boiskach ustawionych na parkingu przy supermarkecie E.Leclerc w Kłodzku

Dopisała pogoda,uczestnicy,kibice, którzy w przerwach miedzy imprezami towarzyszącymi "podglądali" co się dzieje na czterech boiskach ustawionych na parkingu przy supermarkecie E.Leclerc w Kłodzku.Rywalizacja (szczególnie w kategorii open) stała na dobrym poziomie o czym świadczą wyniki spotkań,które kończyły się 1 lub 2 punktową wygraną.
Natomiast w finale do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka!!!
W finale spotkały sie drużyny GYM TEAM(CZ.Radwański,T.Sularczyk,D.Obrzut,G.Źabski) i zawodnicy z Opola,którzy występowali pod nazwą 69 N.Y.C.
Minimalnie lepsi okazali sie zawodnicy z Kłodzka,którzy dopiero w dogrywce pokonali swoich przeciwników.
Kto w sobnotę nie był na parkingu przy E.Leclercu może zobaczyć w galerii seniorów fotki jak wyglądała "zabawa" pod koszami!!
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za liczne przybycie.
Więcej informacji na temat wyników pozostałych kategorii wkrótce.