Trudna przeprawa z WKK Obiekty - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 2.05.2024 | Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy

« powrótTrudna przeprawa z WKK Obiekty

Trudna przeprawa z WKK Obiekty

22.12.2009 23:26 - Admin To nie były płonne obawy przed dzisiejszym meczem, prasowe doniesienie o dobrej formie bardzo młodej drużyny WKK sprawdziły się.Zespół z Wrocławia wysoko postawił poprzeczkę zwłaszcza początek III kwarty był dla niej znakomity kiedy to w pewnym momencie uzyskał 17pkt. prowadzenie .Dopiero determinacja w obronie w końcówce III i czwartej kwarcie dały zwycięstwo naszej drużynie.Na wyróżnienie wśród naszych koszykarzy dzisiejszego dnia zasłużyli M.Lipiński i P.Malona.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - WKK Obiekty Wrocław 78:68 (22:26, 12:17, 19:16, 25:9)
Dla naszego zespołu punktowali: Kaczmarek 21(1), Lipiński 17, Malona 17, Dźwilewski 9(1), Fiks 8(1), Ulrich 4, Radwański 2
Dla WKK: Rutkowski 21(1), Józefiak 2, Bawolski 4, Bartkowiak 8, Szymkiewicz 3(1), Zwolak 16(3), Niedźwiedzki 14(2).