Wygrana nad OSSM - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 6.05.2024 | Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand

« powrótWygrana nad OSSM

Wygrana nad OSSM

27.01.2010 23:13 - Admin Wygraną zakończył się ostatni z serii noworocznych meczów na własnym boisku naszej drużyny .Pokonaliśmy młody zespół OSSM Wrocław 83:67.Po niezbyt udanej pierwszej połowie meczu w trzeciej kwarcie nasz zespół zmobilizował się , zagrał z większą konsekwencją w ataku i obronie co pozwoliło na uzyskanie 22 pkt. przewagi.Na boisku pojawili się wszyscy zawodnicy.W czwartej kwarcie nasz zespół poluzował obronę co pozwoliło gościom na zmniejszenie rozmiaru przegranej.
W galerii seniorzy zdjęcia- autor Daniel Denys
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - OSSM WROCŁAW 83:67 (21:21, 27:15, 21:11, 14:20)
Dla naszego zespołu punktowali: Malona 23, Kaczmarek 22, Lipiński 11, Dźwilewski 6, Wyrwas 3(1), Obrzut 4, Fiks 4, Płatek 8, Radwański 2,, Mańkowski 0, Kowalski 0, Sularczyk 0.
Dla OSSM: Leszczyński 24, Maciołek 16 Wiśniewski 4, Chrobok 8, Rybacki 3, Szablewski 11, Raczek 1, Krzemień 0, Stanisławiak 0, Nowicki 0.
W drugim meczu naszej grupy...

rozegrano zaległy spotkanie z 11 kolejki w którym AZS Szczecin zapewnił sobie powrót na pozycję lidera.
AZS Radex Szczecin - AZS Politechnika Opolska 94:70