Porażka w bardzo słabym stylu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 2.05.2024 | Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy

« powrótPorażka w bardzo słabym stylu

Porażka w bardzo słabym stylu

06.03.2010 21:12 - Admin Bardzo słabo zaprezentowała się nasza drużyna w dzisiejszym meczu.Po dwóch dobrych spotkaniach wydawało się , że forma naszych zawodników jest na tyle ustabilizowana iż to w nas można upatrywać zwycięzców .Niestety od pierwszych minut ton grze nadawali goście,nasza nieporadność w konstruowaniu akcji zadziwiała .W pierwszej kwarcie udało nam się zdobyć zaledwie 5 pkt. Jedynie drugą kwartę wygraliśmy 18:16, ale tylko dzięki skutecznej grze G.Kaczmarka ,który do przerwy był autorem 17 pkt dla naszego zespołu.W III kwarcie goście ze Skierniewic kontynuowali swoją nieskomplikowaną ,a skuteczną gra doprowadzając w 7 min. tej części gry do 17pkt przewagi .W końcowej minucie zerwaliśmy się do ataku i zniwelowaliśmy straty do 10 pkt. jednak w ostatniej sekundzie rzutem za 3 pkt. wynik kwarty ustalił Mąkowski.Czwarta kwarta była najsłabsza w naszym wykonaniu , w 6min. MKS wypracował już 26pkt przewagę. Nam w tym czasie udało się zdobyć zaledwie 1 pkt i to z rzutów wolnych.Potem trenerzy do gry wprowadzili zmienników uznając ,że los meczu został już przesądzony. O tym spotkaniu powinniśmy jak najszybciej zapomnieć, był to nasz najgorszy występ w tym sezonie ,a może i w ostatnich latach.
W galerii seniorzy zdjęcie z meczu autor: Daniel Denys
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - MKS Skierniewice 81:56 (5:16,18:16,19:23,14:26)
Dla naszego zespołu punktowali: Kaczmarek 25(2),Radwański 8(1),Lipiński 7,Mańkowski 6,Płatek 4,Malona 2, Obrzut 2,Fiks 2.
Punkty dla MKS: Mąkolski 14 (2), Krawiec 10 (2),Czaplicki 14, Zieliński 10 (1), Jarosz 6,Żelisławski 9 (3), Wójcik 11 (3), Kowalski 2, Wiercioch 3 (1), Lewandowski 2.