Dziś jest: wtorek, 7.05.2024 | Imieniny obchodzą: Ludmiła, Gizela, Benedykt

Wiadomości

« powrótChromik pokonany

Chromik pokonany

17.03.2010 23:38 - Admin W dzisiejszym dniu podejmowaliśmy Drużynę z Żar. Był to mecz który nasza drużyna musiała wygrać i to się udało. Początek jednak nie zapowiadał łatwego spotkania. Drużyna przeciwna stanęła w obronie strefą bardzo cofniętą w pole trzech sekund, uniemożliwiając wejścia pod kosz i grę 1x1 zmuszając naszą drużynę do grania z obwodu. Niestety dzisiaj, szczególnie w I kwarcie nie wiele rzutów wpadało z daleka, a do tego średnio funkcjonowała gra w obronie i tak pierwsza ćwiartka skończyła się wynikiem 18-17 dla gości. W drugiej kwarcie poprawiliśmy obronę
pozwalając rzucić przeciwnikom 7 punktów i wyszliśmy na 8 punktowe prowadzenie po pierwszej części spotkania.W trzeciej kwarcie w dalszym ciągu graliśmy dobrze w obronie, uruchomialiśmy do tego atak szybki, a także wpadło kilka rzutów z półdystansu co w efekcie dało wygraną kwartę 28 : 8 i przewagę po 3 kwartach 64:33. W czwartej kwarcie na parkiet weszli zawodnicy, którzy mniej grali w tym spotkaniu. Mecz zakończył się wygraną 76 - 45.Dzisiejsze spotkanie pokazało że nasza drużyna ma jeszcze problem z regulacją tempa gry, jak i
podejmowaniem decyzji rzutowych. Bardzo słabo spisali się rezerwowi, którzy grając z młodszymi przeciwnikami pozwolili sobie rzucić w 4 kwarcie aż 12 punktów przegrywając grę 1x1 oraz pomimo przewagi fizycznej zbyt często pozwalali przeciwnikom zbierać piłkę w ataku. Szkoda także skręconej kostki Dawida Kolonko, który niestety jest sam sobie winny. Skręcił kostkę wracając do obrony, kostkę którą nie tak dawno miał problemy, której w żaden sposób nie zabezpieczył (brak ściągacza, brak bandaża) .
Punktowali Rozmus 28, Perczyński 11, Kudła 8,Rączkowski A. 6, Kolonko 5, Chaja 4, Zawadzki 4, Poręba 4,Rączkowski M. 2, Sieradzki 2, Gryglewicz - 2