Dotkliwa porażka w Poznaniu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: piątek, 10.05.2024 | Imieniny obchodzą: Antonina, Izydor, Antoni

« powrótDotkliwa porażka w Poznaniu

Dotkliwa porażka w Poznaniu

10.10.2010 16:24 - Admin Poznań nadal dla nas niegościnny.Po meczu bez historii w którym raziła nasza niska skuteczność rzutowa i dobra gra pod naszym koszem AZS - u przegraliśmy zdecydowanie 80:56.
AZS Politechnika Poznań -Doral Zetkama Nysa Kłodzko 80:56 ( 15:8,28:13,11:19,26:16)
Punkty zdobywali : Lepczyński 15(1),Grygiel 14(2),Obrzut 13,Płatek 6,Weiss 3(1),Lipiński 3,Kowalski 3(1).
AZS Politechnika Poznań„: Sobkowiak 20,Szydłowski 18, Mocydlarz 11 (1), S. Budnikowski 10, Hybiak 6, Walczak 6, Łyżwa 5 (1), M. Marzyński 2,Kowalewski 2,
Pozostałe wyniki niedzielnych meczów:
Focus Mall Sudety Jelenia Góra - WKK Wrocław 85:83 (14:17, 26:16, 21:27, 15:16 d.9:7)
Księżak Łowicz - Pogoń Ruda Śląska 80:71(15:24, 22:16, 23:12, 20:19)
AZS Częstochowa -Śląsk Wrocław 82:75 (26:20, 22:16, 25:18, 9:21)
Relacja live z Poznania :....

Rozpoczęliśmy mecz dobrze już w pierwszej minucie dzięki rzutom M.Lepczynskiego nasz zespół prowadził 5:0 , później było już dużo gorzej zdobyliśmy tylko punt z rzutów wolnych i w ostatnim fragmencie kwarty punkty dorzucił D.Obrzut.Gospodarze prowadzą po pierwszej kwarcie 15:8.
Druga kwarta rozpoczęła się podobnie tym razem za 3 trafił A.Grygiel ,ale im dalej tym gorzej .W połowie kwarty 31:13 prowadzi AZS. Niestety nie możemy się wstrzelić do końca kwarty 3,5 min 13:35 dla poznanian .Pierwsza skuteczna akcja od dłuższego czasu A.Grygiela , ale szybka odpowiedź AZS , rzuty wolne wykonuje M.Płatek .gospodarze prowadzą na 2 min przed końcem tej części gry 39:18.Po stracie A.Grygiela punty zdobywają poznanianie. W kolejnej akcji trafia M.Lepczyński w odpowiedzi trafia Kowalewski , udana akcja M.Płatka daje nam punkty , ale ostatnie słowo należy do gospodarzy, którzy pieczętują prowadzenie po dwóch kwartach 43:21 rzutem za dwa pkt. Walczaka .Niepokojące są statystyki mamy 29 % skuteczność w rzutach za 2(6x21) i ledwie 15% skuteczność rzutów za 3(2X13). Gospodarze natomiast 60%(15x25) za 2 i 20% za 3(1x5). Po przerwie obraz gry niewiele się zmienia nasza drużyna ma sporo strat , w połowie 3 kw. 51:29 prowadzi AZS.Na 2,5 minuty do końca nasz zespół po kilku skutecznych akcjach nieco niweluje straty jest 51:33 dla gospodarzy.Po skutecznych akcjach Lepczyńskiego za 2 i celnym rzucie za 3 Weissa po 3 kwartach na tablicy widnieje wynik 54:40 dla AZS-u. Ostatnia kwarta zaczyna się od celnego trafienia za 2 Szydłowskiego , dla nas 2 pkt. zdobywa D.Obrzut , następuje okres serii niecelny rzutów ze strony A.Grygiela,gospodarze prowadzą 60:44.Do końca meczu 6 min 64:47 prowadzi AZS.Na 2,5 minuty przed końcem na boisku pojawiają się Kurowski i Walasek ,76:56 dla poznanian. W końcówce meczu nasz zespoł nadal gra nieskutecznie , spotkanie kończy się wynikiem 80:56 .