Nieudany wyjazd juniorów do Jeleniej Góry - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótNieudany wyjazd juniorów do Jeleniej Góry

Nieudany wyjazd juniorów do Jeleniej Góry

17.01.2011 9:35 - Admin Od porażki na wyjeździe w Jeleniej Górze rozpoczęli drugą rundę nasi juniorzy. Mecz zakończył się wynikiem 63-42 dla gospodarzy. Mieliśmy w tym spotkaniu ogromne problemy ze zdobywaniem punktów, nawet w najprostszych sytuacjach. W pierwszej i trzeciej kwarcie rzuciliśmy odpowiednio 8 i 7 punktów, a co najważniejsze na pewno to nie była zasługa dobrej obrony przeciwników. Dobra gra w obronie nie
wystarczyła na nawiązanie równorzędnej walki. Dodatkowo drużyna przechodzi plagę chorób i kontuzji czego efektem był udział w meczu tylko 8 zawodników. Najgorsza jest sytuacja z Arminem Rączkowskim, który na piątkowym treningu doznał kontuzji kolana i czeka go dłuższa przerwa w treningach. Cała drużyna liczy na jego szybki powrót do zdrowia.
Punktowali: Rozmus 18, Kolonko 10, Sieradzki 7, Szukiełowicz 3, Kudła 2, Poręba 2, Perczyński 0, Gryglewicz 0