Głuchołazy dzień trzeci - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Kłodzko
wessel baner
Dziś jest: piątek, 23.04.2021 | Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Wiadomości

« powrótGłuchołazy dzień trzeci

Głuchołazy dzień trzeci

10.09.2007 12:35 - Admin Zwycięzcą turnieju w Głuchołazach została drużyna AZS AWF Katowice która pokonała w meczu finałowym AZS Opole 69-52.Niestety dla nas ,turniej zakończył się nieprzyjemnym zgrzytem.

W sobotę w sesji wieczornej zaplanowany był mecz Prudnik -Katowice rozegrano w nim tylko niespełna 1 kw., po czym przy prowadzeniu Prudnika drużyny uzgodniły ,że dalej grać nie będą ze względu na stan techniczny parkietu ???!!!Trzeba zaznaczyć,że na tym samym parkiecie nasz zespół rozegrał 3 spotkania.Wynik niezakończonego spotkania uznano za końcowy , pozbawiając nas tym samym drugiej lokaty w grupie i możliwości gry o trzecie miejsce.Drużyna nasza na znak protesu na manipulację wynikiem tego spotkania zrezygnował z gry o piątą lokatę. Następnego dnia gospodarze jednak zaproponowali naszej ekipie grę o 3 miejsce było to jednak na tyle późno ,że zesół nie zdecyował się przystąpić do tego meczu.
Turniej należy ocenić pozytywnie, troche zbyt meczące było rozgrywanie meczów z krótkimi przerwami . Przebudowa zespołu spowodowała duże zmiany w taktyce i organizacji np. próby wykorzystywania wysokich do gry podkoszowych dały niezłe rezultaty , szczególnie Dawid Obrzut pokazał się z dobrej strony .Marcin Sterenga ma oczywiście duże doświadczenie , nie mniej jednak pozycja 4 i 5 na boisku jest dla niego czymś nowym.
Cześka Radwańskiego na rozegraniu uzupełniał Michał Weis i Maciek Rejman .Bardzo przydatny w zespołe powinien być również Tomek Stępień , ale decyzja co do jego losów zapadnie pod koniec tygodnia.

Sonda