Kolejna wygrana po dramatycznej końcówce - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 21.05.2024 | Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wiadomości

« powrótKolejna wygrana po dramatycznej końcówce

Kolejna wygrana po dramatycznej końcówce

05.02.2011 20:50 - Admin W nienajlepszym stylu ,ale z końcowym sukcesem zakończył się mecz z Pogonią Ruda Ślaska. Ostatnia drużyna w tabeli pokazała się w Kłodzku z bardzo dobrej strony. Zwłaszcza druga część ostatniej kwarty w ich wykonaniu ,z wysokim wyjściem do obrony zaskoczyła naszą drużynę. Jeszcze na 6 minut przed końcem prowadziliśmy 10 pkt. Wydawało się , że nasz zespół jak zwykle to czyniąc w ostatniej kwarcie zbudował już dostateczną przewagą, lecz kilka niefrasobliwie straconych piłek oraz słaba skuteczność rzutowa pozwoliła gościom odbudować się i walczyć do końca o wygraną. Świetna dyspozycja rzutowa T. Stankały w ostatnich 2 minutach ( 2x3 , 1x2) pozwoliła objąć Pogoni powadzenie 1 pkt na kilkadziesiąt sekund przed do zakończeniem. O naszym zwycięstwie zadecydowały rzuty wolne wykonywane przez Cz. Radwańskiego na kilkanaście sekund przed końcową syreną.
Foto : Dawid Broniszewski
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Pogoń Ruda Ślaska 75:74 (18:15,17:19,22:14,19:27)
Punktowali: Lepczyński 24(2),R.Ulrich 19, A.Grygiel 17(1),M.Lipiński 9(1),M.Płatek 3,Cz. Radwański 2, D.Obrzut 2.
Dla Pogoni : Kubista 28(3), Stankała 18(2),Gruth 10,Tomecki 8, Ogrodnik 4,Stawowski 4,Kuczera 3(1).
Pozostałe wyniki kolejki.Niespodzianka w Opolu , gdzie AZS po dogrywce wygrywa ze Stalą Ostrów.W Gliwicach GTK pokonuje Sudety.
AZS Opole - BW Stal Ostrów Wielkopolski 82:79 (14:15, 28:18, 16:23, 11:13 d.13:10 )
GTK Fluor Britam Gliwice - Focus Mall Sudety Jelenia Góra 75:70(14:16, 20:22, 19:15, 22:17)
WKS Śląsk Wrocław - Alba Chorzów 71:60 (23:11, 21:14, 11:21, 16:14)
AZS Poznań - Pogoń Prudnik 104:84
AZS Częstochowa - Open Basket Pleszew 73:90
Księzak Łowicz - MKS Skierniewice 67:79