Przegrana juniorów z Sudetami - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 22.05.2024 | Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Wiadomości

« powrótPrzegrana juniorów z Sudetami

Przegrana juniorów z Sudetami

09.02.2011 22:44 - Admin W czwartek w Kłodzku zostało rozegrane zaległe spotkanie dolnośląskiej ligi juniorów.Po dramatycznym meczu nasi juniorzy ulegli Sudetom Jelenia Góra 67-72. Po przegranej 12 punktami pierwszej połowie (41-29), mozolne odrabianie strat pozwoliło w 3 minucie czwartej kwarty wyjść na trzy punktowe prowadzenie. Niestety w tym momencie drużyna przeciwna zaliczyła serie 10-0. Jednak próby agresywnej obrony powodowały straty gości i na minutę przed końcem
prowadzenie gości wynosiło 3 punkty niestety po wymuszeniu przez naszą obronę trudnego rzutu, zawodnik ataku zbiera piłkę i ją dobija co ustaliło wynik meczu. Właśnie zastawienie w obronie było dzisiaj naszą największą bolączką.Dobre zawody rozegrał Dawid Kolonko, który zdobywając 21 punktów ustanowił swój rekord strzelecki w rozgrywkach juniorskich.
Punktowali: Rozmus 22, Kolonko 21, Sieradzki 9, Szukiełowicz 6, Wiśniewski 4, Poręba 3, Kudła 2, Jarosz 0, Dłuski 0, Gryglewicz 0