Nieznaczna porażka - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 19.04.2024 | Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

« powrótNieznaczna porażka

Nieznaczna porażka

12.09.2007 0:07 - Admin Bardzo ciekawe widowisko sportowe ,które na pewno nie zawiodło licznie przybyłej publiczności, stworzyły zespoły dzisiejszego wieczora . Po wyrówanej walce nasza drużyna uległa rosyjskim gościom 92- 98.

Po pierwszej kwarcie zaznaczyłą się lekka przewaga rosjan, druga kwarta należała do nas, po trzeciej nas zespół wyszedł na 2-pkt. prowadzenie ,zapowiadała się niespodzianka.W ostatniej kwarcie drużyna Temp zaczeła coraz częściej przenosić cieżar gry na swoich wysokich zawodników podkoszowych co w efekcje dało im wygraną. Cały nasz zespół zasługuje na słowa pochwały a wyróżnić wypada Michala Weisa i rozgrywającego kolejny dobry mecz Dawida Obrzuta.
Doral Staropolanka Nysa Kłodzko - TEMP SUMZ REVDA 92:98 (20:28, 29:23, 23:20, 20:27)
Punkty: Weiss 24, Sterenga 17, Radwański 10, Obrzut 10, Grygier 10, Motyka 8, Sularczyk 8, Stępień 7, Wyrwas 0.