Doral
Dziś jest: środa, 15.05.2024 | Imieniny obchodzą: Zofia, Jan, Izydor

« powrótSudety pokonane

Sudety pokonane

12.03.2011 14:01 - Admin W XXVIII kolejce rozgrywek w meczu na szczycie zwyciężyliśmy Sudety Jelenia Góra 64:58.To był mecz walki,goście na prowadzenie wyszli tylko w pierwszej minucie III kwarty , losy pojedynku rozstrzygnęły się w czwartej części spotkania. Nasza przewaga sięgała już 5 min, 11 pkt. jednak goście w tej części meczu skutecznie trafiali z za lini 6.75 ( 5 x 3 pkt.). Pozwalało im to nie tracić dystansu Bardzo nerwowe były ostatnie minuty kiedy kiedy to goście zbliżyli się na 4 pkt. skutecznie wykonywane rzuty wolne pozwoliły nam na wypracowanie cennych 6 pkt przewagi , które w dwumeczu między zespołami daje nam wyższe miejsce w przypadku zakończenia rozgrywek z tym samym dorobkiem punktowym.Brawa dla drużyny i trenera. Jest to kolejna 10 wygrana naszego zespołu w rundzie rewanżowej.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra 64:58 (17:9,6:12,10:11,31:26)
Punkty zdobywali:R.Ulrich 16,M.Lepczyński 12, M.Płatek 10,M.Lipiński 10,A.Grygiel 9(1),M.Weiss 5,Cz.Radwański 2.
Dla Sudetów punktowali:M.Matczak 14,Ł.Niesobski 12 (4),K.Samiec 12(3),P.Mińciel 8,M.Kozak 5(1), J.Wilusz 4,T.Maryniewski 3(1).
Zdjęcie autor: Piotr Golak
Kłodzcy kibice mieli okazję zobaczyć dzisiaj po zakończeniu spotkania ligowego , mecz pokazowy koszykówki na wózkach w wykonaniu wrocławskiej drużyny Salutare .Koszykarze niepełnosprawni wzbudzili podziw swoimi umiejętnościami.
Pozostałe wyniki kolejki:
UKS Alba Chorzów - Open Florentyna Pleszew 65:74 (14:22, 13:13, 19:29, 19:10)
KS Pogoń Prudnik - MKS Skierniewice 89:94 (24:20, 15:25, 25:20, 16:15 d.9:14)
Pogoń Ruda Śląska - WKK Wrocław 63:72 (20:14, 12:19, 15:21, 16:18)
AZS Politechnika Częstochowa - BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. 77:83 (12:20, 25:18, 9:16, 31:29)
WKS Śląsk Wrocław - AZS KU Politechniki Opolskiej 72:55 (15:12, 16:19, 21:10, 20:14)
Księżak Łowicz - KK A-Bild Bytom 91:85 (18:25, 17:23, 23:16, 33:21)
AZS Poznań - GTK Gliwice 66:68