Gramy w play-off !!!!! - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 4.05.2024 | Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

« powrótGramy w play-off !!!!!

Gramy w play-off !!!!!

19.03.2011 22:31 - Admin Dzisiejszą wygraną w Gliwicach nasz zespół zapewnił sobie udział w fazie play-off o wejście do I ligi. Mecz był niezwykle wyrównany , potwierdzają to statystyki ,przez pierwsze trzy kwarty żaden z zespołów nie był w stanie wypracować więcej niż 4 pkt. przewagi. Nasza drużyna swoim zwyczajem dobrze rozpoczęła IV kwartę . W piątej minucie gry osiągnęła 7 pkt. przewagę. Jednak gospodarze nie dawali za wygraną i mozolnie odrabiali straty. Na minutę przed końcem wyszli nawet na 1 pkt.prowadzenie , dzięki świetnie dysponowanemu na linii rzutów wolnych M.Lipińskiemu nasz zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę wygrywając swój 11 kolejny mecz. Wielkie brawa za to ,bo tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie pierwszy raz w historii klubu udział w rundach play-off wejścia do I ligi.
GTK Fluor-Britam Gliwice - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 68:72 (16:16, 21:22, 19:18, 12:16)
Dla naszego zespołu punktowali : Grygiel 19 (4), Lipiński 14, Ulrich 11, Płatek 10, Weiss 9, Obrzut 4, Radwański 3 (1), Lepczyński 2.
Dla GTK punktowali: Marczyk 22 (3), Leszczyński 17 (3), Ochodek 13 (1), Mazanek 5 (1), Grabiec 4, Nawrot 4, Soehrich 2, Juraszek 1.
Pozostałe wyniki kolejki:
BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. - Pogoń Ruda Śląska 84:59 (27:14, 20:18, 25:16, 12:11)
Open Florentyna Pleszew - Księżak Łowicz 88:58 (26:15, 24:18, 20:10, 18:15)
KK A-Bild Bytom - WKS Śląsk Wrocław 67:54 (19:10, 23:11, 14:17, 11:16)
AZS KU Politechniki Opolskiej - AZS Politechnika Poznań 64:63 (12:15, 16:14, 17:15, 19:19)
Focus Mall Sudety Jelenia Góra - AZS Politechnika Częstochowa 78:44
WKK Wrocław - KS Pogoń Prudnik (niedziela, 18:30)
MKS Skierniewice - UKS Alba Chorzów 96:78
W galerii seniorzy kilka zdjęć z meczu w Gliwicach.